Praktický výcvik psů

KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM POUZE V PROVOZNÍ DOBĚ / Pondělí - Pátek: 8.00 - 16.00 Hod. Děkuji za pochopení

Vítáme Vás na webové prezentaci Kynologického výcvikového a vzdělávacího centra K-9 TRAINING / Starý Pelhřimov

Cesta k lepší budoucnosti pro zvířata vede přes vzdělávání jejich majitelů..

Vznik našeho kynologického vzdělávacího centra na Vysočině se traduje k roku 2001, kdy jsme jako jedni z prvních otevřeli naše služby pro širokou veřejnost. Naše služby jsou určeny pro každého majitele psa bez ohledu na to, zda-li má pes průkaz původu nebo ho nemá. Vítáme i majitele psů, kteří jsou kříženci různých ras, majitele psů málopočetných plemen apod. 

Naše kynologické vzdělávací centrum je zaměřeno na správnou výchovu štěňat a správnou výuku psů včetně jejich majitelů. Naše centrum je zaměřeno na trénink a výuku jak začátečníků, tak pokročilých klientů, kteří mají zájem si pořídit psa jakéhokoliv plemene, jako svého rodinného společníka či sportovního nebo pracovního partnera.

Dále se zaměřujeme na zdokonalovací trénink, vedení a výuku majitelů psů, kteří již mají z oblasti kynologie nějaké zkušenosti a potřebují si doplnit nějaké poznatky nebo potřebují profesionální individuální přípravu svého psa na zkoušku z výkonu popř. Na chovatelskou či jinou, sportovní akci.

Výuka a vzdělávání je rozdělena do několika základních forem.

Uvnitř každé z nich je vlastní kategorizace a speciální programy. Připravujeme naše klienty ke zvládnutí jejich miláčka např. - Výchova - Výuka - Etologie - Veterinární minimum.

Dále připravujeme naše klienty na vstupní zkoušky z oblasti poslušnosti a ovladatelnosti / kurz / rodinný pes-společník /, a to v rozsahu zkoušek BH, ZZO, ZOP, apod. V případě úspěšného složení těchto zkoušek je možné, aby klient připravoval svého psa i na náročnější a dokonce i na speciální zkoušky z výkonu a to bez rozdílu zda se jedná o psa s PP nebo bez PP.

Jsme připraveni uvítat a pomoci každému potencionálnímu klientovy, který to s výukou svého psa myslí vážně. Vyžadujeme po našem klientovi seriózní chování, kladný přístup k výcviku, časovou flexibilitu a samozřejmě i kladný vztah ke svému čtyřnohému příteli.

Naše kynologické vzdělávací centrum je připraveno poskytovat své služby na vysoké profesionální úrovni i do budoucna, protože se neustále celoživotně vzděláváme v této specifické oblasti, a pokud nás nějaké nové výchovné a výcvikové poznatky v něčem obohatí nebo nás osloví, tak jej ihned zahrnujeme do našeho tréninkového programu, který je vždy ku prospěchu klienta a jeho psa.

Naše kynologické vzdělávací centrum se na základě analýzy vývoje situace ve společnosti zaměřuje právě na oblast poskytování základních, ale i sportovních a specializovaných kynologických služeb včetně jejich následné certifikace. 

Myslíme si, že společnost by se nemusela zabývat dialogem o zákazech chovu či držení nebezpečných druhů zvířat nebo jejich chov nějak omezovat, ale v každém případě by měla mít možnost se ve specializovaných střediscích tohoto typu učit a vzdělávat v základní komunikaci, pracovním i soukromém využívání a soužití se zmíněnými druhy zvířat, tedy i plemeny psů, a to možná do budoucna i ze zákona!!!

"Tak jako je získání řidičského oprávnění nezbytným krokem k možnosti využívání vozidel k dopravě, tak by bylo vhodné získáním certifikátu o absolvování základních, nižších i vyšších formách specializovaného vzdělávacího kurzu významným krokem nejenom v omezení či přímo zabránění ohrožení zdraví a životů nás lidí, ale i v lepším využití daných druhů zvířat v soukromém i pracovním životě a to zejména i s ohledem na uplatňování zákonných opatření na ochranu zvířat"!!!

Přesto, že mnohdy poukazujeme ve specifikaci vysokých kvalit našich psů na schopnost jejich soustředěné pracovní činnosti i při stresu, je samozřejmě výhodnější, učí-li se a pracují-li při pohodě jejich majitelů a trenérů.

Vzhledem k faktu, že všichni pracovníci našeho kynologického výcvikového centra jsou profesionály na svých místech a víme, že svou práci opravdu umíme, chceme upozornit veřejnost, že právě výchovou a výukou svých psů více využijí jejich kvalit, ubezpečí svou komunikaci s nimi a zejména svým okolím ve společnosti a tím i zvýší svůj vlastní pocit spokojenosti a odpovědnosti.

Vítáme v našem vzdělávacím centru hlavně majitele psů, kteří chtějí se svým psem pracovat na 100% a k něčemu novému se naučit. Ti, kteří chtějí své psy jen tzv. vyvenčit, nebo pochytat nějaké základní rady, nebo chtějí jenom pokecat o psech, tak ti se musí obrátit na nějaké jiné kynologické cvičiště, kde dávají přednost povídání u kafíčka před výcvikem, a že je těchto cvičáků mraky, se Vám potvrdí, když je navštívíte wink

KYNOLOGICKÉ VÝCVIKOVÉ CENTRUM / K-9 TRAINING Starý Pelhřimov

Na Vysočině jsme v každodenním provozu od r. 2001 - 2024

Volat můžete v pracovní dny: Pouze v době 8.00 - 16.00 Hod.

Tel: +420 607 802 268 / Email: vycvikpsa@gmail.com

!!!  PES SELŽE, JEN KDYŽ SELŽE ČLOVĚK!!!

kynologie pelhřimov, kynologie vysočina, výcviková škola pelhřimov, psí škola pelhřimov, cvičák pelhřimov, převýchova psů pelhřimov, internátní výcvik psů pelhřimov, individuální výcvik psů pelhřimov, výcvik psů s problémovým chováním pelhřimov, školka pro štěňata pelhřimov, výživa psů pelhřimov, psí psycholog pelhřimov, kynologické poradenství pelhřimov, štěňata pelhřimov, cvičiště pro psy pelhřimov, kynologický výcvik pelhřimov, ustájení psů pelhřimov, cvičiště pro psy pelhřimov, chov psů pelhřimov, trenér psů pelhřimov, obrany pelhřimov, stopy pelhřimov, mantrailing pelhřimov, zkoušky se psy pelhřimov, kynologické akce pelhřimov, výcvikové lekce pelhřimov, výcvikové víkendy se psy pelhřimov, víkendové výcvikové lekce pelhřimov, skupinový výcvik psů pelhřimov

Kynologické výcvikové centrum K-9 TRAINING - PSÍ PSYCHOLOGICKÉ CENTRUM 2001 - 2023 / Výcvik psů Pelhřimov, Převýchova psů, Kynologie Pelhřimov, Cvičák Pelhřimov, Kynologické centrum Pelhřimov, Výcvikové centrum pro psy Pelhřimov, Chov psů Pelhřimov, Výživa psů Pelhřimov, Psí trenér Pelhřimov, Trenér psů Pelhřimov, Internátní výcvik psů Pelhřimov, Individuální výcvik psa Pelhřimov/ Kynologické výcvikové víkendy, Individuální víkendové výcviky, Převýchova psů, Psí psychologické centrum, Polepšovna mazlíčků, Psí psycholog, Odborná převýchova psů, Kynologické poradenství, Etologie psů, Chov psů, Výživa psů, Psí polepšovna Pelhřimov / IČ 86877992 Instruktoři a lektoři centra: Zdeňka a Vojta Maurerovi